Advertising

xxx hotel


Брат Ми Ја Уништи Мојата Девица и Ми Стана Сопруг
Мојот интерес за секс приказни започна по она што го поминав. Но, мислам дека десетици статии напишани на оваа тема се невистинити. Бидејќи е толку лесно објаснето што сум прилично изненаден, замислете колку убедливо би било да ја опишете вашата врска со вашата сестра, брат, мајка, татко или некој доволно близок за да раскаже инцест приказна како да е едноставна работа? Живееме во општество каде луѓето дури бесрамно ги споделуваат своите искуства со своите љубовници. Колку е лесно да се изгради една љубовна врска? Мислам дека тоа е ситуација која секој кој поминал низ многу тешка ситуација би ја знаел добро. Како и да е, сакам да продолжам со мојата приказна без да ми биде досадно повеќе.

инцест приказни
Вистинската слика на Г-Ѓа Ирм. Тој сака да биде споделен со вас.
Се викам Ива и имам 26 години. Јас сум русокоса, со сини очи, висока 1.75, 65-70 килограми. Приказната што ќе ја раскажам започна пред 4 години. – Можам да кажам дека продолжува. Мојот брат Емре има 24 години .Висок 170, за разлика од мене, тој е убав, темнокос, хиперактивен тип кој успева да го привлече вниманието на повеќето девојки околу него. Ние пораснавме интровертни бидејќи нашиот татко беше намќорест и намќорест човек. Мојата мајка беше љубезна жена која се обидуваше да ги исполни сите наши желби исто колку и секоја мајка на сите. Иако татко ми немаше збор за некои работи, тој беше нашиот поддржувач во повеќето места. Со доаѓањето на летото и затворањето на училиштата, бевме на одмор како и сите други. Секоја година татко ми не носеше во летната куќа во подрумот, која беше наследена од дедо ми. Се подготвивме и тргнавме на пат во 11 часот, бидејќи нашиот автомобил е во патувачки стил, заглавен во задниот дел со мојот брат, збиено патување ќе мора да продолжи. Ќе ни требаат 4 часа да стигнеме до Бодрум од Измир. Јас лично милувам да патувам со татко ми. Не го тераше да зборува гласно, а камоли да слуша музика. Како и да е, ги ставив слушалките во увото и ја ставив главата на колената на брат ми. Мислев да патувам тивко сам. Заспав толку пијан што ги влечев нозете до стомакот во мал простор. Во еден момент ги отворив очите и сакав да прашам каде сме кога го видов брат ми како ја гледа мојата вилушка во градите, што беше јасно видливо од притисокот на колената. Во моментот кога нашите очи се сретнаа, тој веднаш ја сврте главата, засрамен. Никогаш не помислив на ништо лошо за него во тој момент. На крајот на краиштата, тој ми беше брат и беше маж, му дозволив невино да ги погледне моите гради и му реков: “Каде сме Ние, Емре?”Го прашав. Со возбуден тон,” ооо сестро, ние сме речиси тука, спиеше некое време, спиеше добро”, се насмевна тој. Конечно се вративме дома, беше скоро 4-5 наутро. Мајка ми рече: “ајде да спиеме, можеме да се сместиме удобно во текот на денот утре”. И она што го донесовме со нас и претстојното чистење на 8, 9 месеци не чекаше кога се разбудивме 🙂

Наутро се будам како да е под влијание на свеж воздух. Со исцрпувачки чистење што траеше цел ден, мајка ми и јас ја фрлив целата нечистотија од куќата. Вечерта, татко ми готвеше во градината, мајка ми ја подготвуваше масата и јас и помагав. И се дерев на мајка ми да добие дозвола од татко ми да оди на море утре. По некое време, Кога Емир дојде и почна да врши притисок врз мајка ми, тој се обидуваше да се ослободи од тоа велејќи: “Во ред, ќе зборувам на масата”. Успеавме да добиеме дозвола со голем напор. Сите бевме возбудени и сакавме да уживаме во летото. Веднаш отидов во мојата соба и почнав да се обидувам на мојата бикини. – Тешко ми беше да го носам затоа што беше минатата година. Градите и колковите ми беа поголеми од минатата година. Татко ми никогаш не би му дозволил да види така. И кажав на мајка ми дека ќе земе пари од татко ми и ми рече дека можам да си купам бикини што сакам. Утрото тргнавме на море со брат ми, одевме на море, разгледувавме и се забавувавме. Моравме да застанеме покрај бутик по патот. Видовме мало место напред и брат ми сакаше да си купи шорцеви и очила. Внатре имало десетици илјади парчиња облека. Сакав да одберам и да пробам неколку, но тие рекоа дека немаат пробни кабини. Иако брат ми рече “што ќе се случи со сестра ми, обидете се овде, ќе ви го блокирам патот”, но не можев целосно да се соблечам, бидејќи бев многу срамежлива личност. Веќе го доби тоа што го сакаше. Ние го зедовме без да се обидеме. Ние бевме во потрага за тивка плажа, тоа треба да биде место за одмор без бучава, посетивме неколку плажи, но ниту една од нив не беа погодни за нас, на плажа не беше чиста и тоа беше многу преполн. Бидејќи брат ми патува повеќе од мене, “сестро, знам едно место исто како вашето барање, треба ли да одиме таму всушност?”ме праша. Реков, ” ако знаеш зошто патувавме толку далеку.”Но, кога постарата сестра рече дека можеме да одиме со такси, во почетокот не го реков тоа, мислев за некое време, и прифатив, зедовме такси и забавата на денот почна за нас. Местото од каде што дојдовме беше како парче од небото, морето беше чисто, плажата беше како прекрасно место и немаше никој.

Реков, “како знаеш, дозволи ми да го видам ова место”
“Мојата сестра е местото каде што доаѓаме секоја година”, рече Таа како може да не знам и таа беше во право. Бидејќи татко ми беше момче, тој не се мешаше со неа, тој често пиеше и одеше некаде одвоено од нас.
Барав место да се пресоблечам. Каде што бевме ние тоа не беше можно. Му реков на Емре да му го сврти грбот. Немаше друг начин освен да се замотам во пешкир и да се облечам. Емре се зафркаваше, се обидуваше да ме извади од водата и тврдоглаво не сакаше да му го сврти грбот. Реков што ќе се случи со мене, брате, гушкајќи ја крпата и почнав да се соблекувам. Малку подоцна, носев бикини, дури и ако беше тешко, и бев подготвен да одам во морето. Не ми беше јасно како изгледаше на мене, бидејќи бев запрепастена без да се обидам. Кога го фрлив пешкирот од мене, уживав во среќата што го добив токму за мене. Она што ме прави среќен е тоа што секоја година што ја поминав ме прави жена. Моите големи, портокалови гради во бикини, моите колкови кои лежеа десно и лево додека одев, ми даваа среќа и чувствував дека сум жена. Со гласот на мојот брат “влези сега”, се вразумив и почнав да трчам кон морето. Се шегувавме еден со друг во водата. Воедно е и добар пливач. Се отвори до точка на исчезнување и се врати. Искрено, немав храброст да одам толку далеку и немав искуство во пливање:) Емре сакаше да ме однесе напред, се обидовме неколку пати, но не можев далеку. Бев уморна, сакав да се вратам на брегот и да ја сончам мојата бела кожа во топлината на сонцето. Емрид беше веднаш зад мене, водите што течеа од моето тело и радоста што ја чувствував ме натераа да се чувствувам како филмска ѕвезда. Без разлика колку кул одев, Емре “каква подвижна сестра е таа” ти фрлаш камења на манекенките. Добро, сфативме, те видов како гледаш во моите колкови и ми велиш дека си убава. “Бев засрамен” истрчав и го положив пешкирот неколку минути под сонцето. Благослов е што немам никого. Емрид ме праша и рече: “од што се срамиш? Реков “не”, но се срамев од самата себе. И така не треба да се срамиш, сестро, вистина е, навистина ми беше срам кога реков дека си навистина убава девојка. Многу ми е мило што добив комплименти од мојот брат. Почнав да си го кремирам телото кога Му рече на Емре: “Сестро, ако сакаш, легни и јас ќе возам”. Јас се препуштив на него. Ми рече да спијам на лицето. Направив како што ми кажаа. Почна да ми ги масира рамената и да ми го трие вратот. Добра вест за вчерашните протести. потоа тој слета на мојот грб, масажа додека триење на масло и повремено неговите раце беа допирање на надвиснат делови од моите гради. Секако дека не претерува. Потоа ми падна на половината, а потоа на петите. Дури ми ги допираше стапалата. Таа вешто масирала. Како го знаеш тоа? Тој рече,” ох, сестро, ти спиеш повеќе, јас одам на масажа салони поголемиот дел од времето, ” знам од таму. Се сетив што е направено во тој ходник и реков да не ме зафркаваш со пепелниците таму, смеејќи се. Не знам како тој збор излезе од мојата уста, но и двајцата молчевме. “Ајде да видиме како знаеш, сестро” кога реков за пепелниците во салата, реков, “како знам, сине, го гледаме тоа на ТЕЛЕВИЗИЈА секој ден”. Потоа отиде на моите нозе, кршење на моите телиња и олеснување на мојот умор. Тоа е местото каде што колкот ми се сретна со нозете. Ми го истури маслото слободно и почна да ми ги масира колковите. Не почувствував ништо сексуално, но ми се допадна. Моите бикини се лизнаа меѓу колковите и уживав толку многу што не бев свесен за масажата. Рацете му беа како машини и почна да ми ги замешува колковите, а бикини ми се испречуваше на патот со секој негов потег. Само една личност ми го допре задникот, тоа беше некој што не го ни видов во автобусот:) Емре одеднаш замина и стана. Не разбрав што се случува. Ќе ви годи масажа. овој пат го почуствував како глупак. Тој почна да го трие маслото на мојот грб повторно и почна да трие, јас си замина на тишината на природата и рацете на редот. Неколку минути подоцна, почувствував нешто стврднување на мојот задник. Кога ја свртев главата полека и погледнав во редот, ги затворив очите и го триев вратот, ги триев колковите. Најтешкото нешто веројатно беше неговиот кур. Не знаев што да правам, ако во тој момент реагирав луто, ќе бев многу засрамен, ќе бев шокиран за кратко време, каде ќе заврши ако не кажам ништо. Ги затворив очите и почнав да уживам во моментот. Емре изгледаше како да претерува малку повеќе, и ми го одврза бикини и ми го остави грбот целосно изложен.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
10 months ago151  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In