Advertising

tamil hotel


Здраво, Јас сум Ајла, имам 21 година.
Јас сум секси и атрактивна девојка со големи гради, бринета, сини очи . Она што ќе ви го кажам е дека ова е апсолутно точно. Само
имињата се сменети. Како И Да Е, Јас
сакам да се навратам на мојата приказна. Се работи за настан кој се случил пред една година. Имало една
момче По Име Акај, кого буквално го бркав во средношколските години
. Додека сите момчиња во училиштето копнееја да бидат со мене,
ова момче речиси не реагира на сите мои заведувања
секогаш ме провоцираше. Откако ќе помине на ист начин,
– Кајри го учеше И јас Истиот факултет. Тоа ме натера многу
среќна сум затоа што во средно ме третираа со невнимателни ставови.
Акај, кој изложуваше на универзитетот, стана сосема поинаква личност
. Го поминавме речиси целото време заедно и добро се сложувавме. Во овој период мојата
Страста за Акаја се зголемува од ден на ден, јас
постојано носеше мини здолништа и даваше слободни удари за да биде со него. Овие
ставовите мора да се преземат наскоро Дека Акаи, исто така, почна да не
седи мирно, испитувај ме во секоја прилика и прави мали малтретирања.
По некое време, Акај ме праша дали можам да дојдам
со многу луѓе, девојки и момчиња, тој требаше да одржи голема забава во нивната куќа еден ден.
Вчера бев задоволен од
понудата веднаш била прифатена. На денот на забавата, заѕвони телефонот.
Се разбира, Акадı
рече дека не можам да дојдам порано на забавата и дека му треба помош . Ова беше можност, не можев да направам ништо за да бидам со
Ака. За малку ќе ја прифатев понудата. Само капка е алдı.иç моите
лејси градник со мене јас сум носи мојот нов црвен танга земе шест во бело
Ги носам моите црни хулахопки и мини фактори. Јас се стави на
блуза која беше доволно цврста да ги покаже моите гради и
Отидов на местото каде што се одржа настанот.

Патем, ние
тие студираа во
Измир
. По ова следувало 4-5 часа пред пристигнувањето на гостите. Малку порано глумевме, отворивме некои од пијалоците и почнавме да разговараме . Со ефектот на пијалокот, субјектот наскоро дојде на секс, или поточно, Акај ја донесе темата на секс. Ме праша дали сум девица. Кога му кажав дека сум девица, тој беше многу изненаден . .како твоите луѓе ме донесоа до ден-денес

Рече дека не може да поверува дека го оставиле без ебење. Им велев дека јас
го најде вистинскиот човек, но не можеше да го направи првиот чекор . Само тогаш
Акај ме фати за уста . Бев
малку нервозен на почетокот, бидејќи јас не се очекува овој потег, но потоа почнав да одговори , ние
се бакнуваа како луди. Тој го држеше и го притискаше за себе . Не седев мирен. Ја откопчав
кошулата
.

Почнав да го лижам пенисот на Акај беше околу 16 сантиметри, но беше прилично дебел.
Како жените во порно филмовите што ги гледав, лижев и цицав со ентузијазам,
ја прави уште попаллива со мали потези на јазикот.
По продолжување вака за околу 10 минути, Акај грабна моите раце и ме крена и
соблече мојот градник, мини здолниште и долна облека во трепет, сега бевме и двајцата
гол и му се предадов. Акај
ме легна на каучот и се гушкаше до мојата пичка, мојата веќе водена пичка се напои и јас
почна да ме моли, ајде човече, еби ме. Акај
ја зедов мојата нога на неговото рамо и го вкоренив неговиот кур во мене, јас
не можам да објаснам како викав во тој момент, но Тоа го направи Акај уште повеќе лут.
Тој доаѓаше и си одеше, а тој не обрнуваше внимание на мојот плач
.

Потоа прилично наскоро ние празни во Двете Акаи потомство на моите гради
се вцрви и ми го наметна курот во уста, лижам, цицам голем апетит
Петелот на акаи веднаш стана како купови спроти мене во потег
кој сака да ми го сврти газот ова задоволство на друг маж
не би го напуштил сöледи.б сосема себе го остави кој курс
Го правев ова
Водевме љубов на различни позиции околу час и половина, а потоа се туширавме заедно. Водење љубов додека се туширате
, вратата се отвори и едно момче По Име Кадир, кого го знаев во средно училиште години, но имаше
не сум видел, влегов. Тој имаше грозна насмевка на неговото лице
. реакција
Веднаш пресуши и излезе и рече дека ќе те оставам на мира. Бев
шокирана, не можев ни збор да изговорам, трчав и ја гушкав Акаја. Кога ми ја стисна мојата
гради на неговото мермерно тело, и двајцата се тресевме од страст . Тоа беше мојата цел да го доведам, но тој зборуваше работи како јас не очекував работите да излезат вака, јас бев во солзи, јас се уште се држи За Акаја, јас се прашував како тој може да го направи ова, додека еден висок, кадрава момче дојде и научив дека неговото име Е Сезер, И Акај рече, “ајде, брат, ние ви даде толку многу пари, да излезе.” .Акај мене од себе

Ме однесе и излезе и ја заклучи вратата
. Бев оставена сама со двајца напалени мажи внатре, но не знам дали тоа е поради мојата омраза кон Акаја, јас
беше многу напалено, реков дека ако силувањето е неизбежно, ќе се забавувам. Во меѓувреме, Кадир
неговиот кур надвор и почна да ме галат, бидејќи ти
ми даде толку пари вечерва, твои се. Клекнав пред дамата и почнав
да го лижат, но таа не можеше да го издржи веќе, и таа
веднаш ме удри по лицето. Во исто време, Акај, кој се соблече на царски рез, лошо те заеба
. Отидов во спалната после ебениот кадире

Акајда рече не кога и реков дека сакам да ни се придружи, но тогаш
тие мораше да прифати кога реков дека тоа ќе биде тешко, отидовме на
спална соба како оваа и водевме љубов до утрото, по некое време,
други луѓе дојдоа, Но Акај секогаш беше со мене, сега јас бев неговата мала
јас и кучката уживавме и се онесвестив кога го кажав тоа. I
не се сеќавам тоа се случи, но како што дознав подоцна,
речиси сите мои луѓе на забавата беа со мене за пари тој ден. Тој ден беше
најпријатниот и досаден ден во мојот живот, но не ја работам оваа работа за пари
повеќе. Акај, Јас, Кадир и Сезер, ние тројцата водиме љубов кога ќе имаме шанса. I
конечно успеав да го добијам детето што го сакав, но ..

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
8 months ago 138  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In